Uniwersyteckie Centrum Badań nad Środowiskiem Przyrodniczym i Zrównoważonym Rozwojem (UCBŚ) Warszawskie Metropolitalne Centrum Eksperckie Edukacji dla Zrównoważonego Rozwoju – RCE Warsaw Metropolitan zapraszają na otwarte wykłady pt. Zrównoważony rozwój w teorii i praktyce w 2020 r. poświęcone tematowi Sto lat ochrony środowiska w Polsce  osiągnięcia – wyzwania – trendy.

Ze względu na pandemię COViD-19 wykłady zostały przeniesione do internetu.

W dniu 23 kwietnia 2020 o godzinie 16:00 odbędzie się wykład dr Wojciecha Szymalskiego, pt.: „Strategia adaptacji do zmian klimatu w Warszawie”. Wykład będzie transmitowany online poprzez platformę GoToMeeting zarządzaną przez Fundację Instytut na rzecz Ekorozwoju.

Każdy wolny słuchacz, który chciałby dołączyć do wykładu jest proszony o zgłoszenie chęci uczestnictwa do dr Szymalskiego na adres e-mail: w.szymalski[at]ine-isd.org.pl lub poprzez prywatną wiadomość na Facebooku Fundacji InE. Wykład będzie dostępny jedynie dla osób, które otrzymają link. Link zostanie rozesłany do osób, które się zgłoszą najpóźniej na 15 minut przed rozpoczęciem wykładu.