Zapraszamy na warsztaty dotyczące finansowania i funkcjonowania odnawialnych źródeł energii w województwie zachodniopomorskim. Na każdych warsztatach będziesz mógł dowiedzieć się dlaczego warto zainwestować we własne źródło energii nie tylko w teorii, ale także w praktyce. Każdy warsztat to pokaz realnej inwestycji prywatnej lub publicznej w OZE – jej dobrych i słabych stron. Na każdych warsztatach zapewniamy także bezpłatny catering. Nie płacisz także za uczestnictwo.

Zapisz się na jeden z poniższych warsztatów

FOMULARZ ZGŁOSZENIOWY

  1. Gmina Dobra, pow. łobeski, sala posiedzeń Rady Gminy, Hala Sportowa, ul. Strażacka 3, 26.09 (czwartek) od godziny 14:00. Warsztat połączony z prezentacją prywatnej instalacji fotowoltaicznej.
  2. Szczecin, Szkoła Podstawowa nr 35, ul. Świętoborzyców 40, 27.09 (piątek) od godziny 14:00. Warsztat połączony z oglądaniem instalacji fotowoltaicznej Wspólnoty Mieszkaniowej „Pszczelna”.
  3. Gmina Karlino, 4.10 (piątek) od godziny 14:00. Warsztat połączony z terenową prezentacją farmy i dachowej instalacji fotowoltaicznej w przedszkolu.
  4. Sarbinowo, Centrum Edukacji Ekologicznej Sarbinowo, 5.10 (sobota) od godziny 14:00. Warsztat połączony z terenową prezentacją farmy wiatrowej.
  5. Szczecinek, Centrum Edukacji Ekologicznej w Szczecinku, 18.10 (piątek) od godziny 10:00. Warsztat połączony z prezentacją instalacji OZE zgromadzonych w budynku CEE.
  6. Czaplinek, Czaplinecki Dom Kultury, 9.11 (sobota) od 14:00. Warsztat połączony z terenową prezentacją instalacji OZE na terenie gminy.
  7. Tarnowo, Ośrodek Agroturystyczny Młyn nad Starą Regą, 28.11 (czwartek) od godziny 14:00. Warsztat połączony z pokazem instalacji funkcjonujących w ośrodku.
  8. Pyrzyce, Geotermia Pyrzyce, 29.11 (piątek) od godziny 10:00. Warsztat połączony z oprowadzaniem po instalacji geotermalnej w Pyrzycach.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY